GEYVE HABER İnternet Gazetesi - Geyve Haber, Medya, Gazete - Güncel - Politika - Siyaset - Spor - Ekonomi - Yaşam - Eğitim - Kültür - Sağlık - Forum - Blog
geyve_hassu.swf
Güncel
Politika
Ekonomi
Eğitim
Kültür
Yaşam
Sağlık
Teknoloji
Spor
Sakarya
Türkiye
Dünya
Duyuru
Foto Galeri
 foto-galeri

 Büyüklerden Karate Kursuna Büyük İlgi

  1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15  
   16    17    18    19    20    21    22    23    24    25  
1 / 25

 
A
A
A
A
A
A
A
Büyüklerden Karate Kursuna Büyük İlgi

Geyve HEM Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak açılan, büyükler ve gençler karate kursuna ilgi her geçen gün artıyor.

Haftanın üç günü Geyve Karate Eğitim Merkezi’nde ilçemiz karate hakem ve antrenörü siyah kuşak 2.dan Yaşar Ordu nezaretinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Teknik Direktörlüğünü Uğur Kobaş gözetiminde sorumlu antrenörlüğünü Yaşar Ordu’nun üstlendiği kursiyerler içerisinde, başta ilçemiz sakinleri olmak üzere; lise ve meslek yüksek okulu öğrencileri, gündüz spor yapma imkânı bulamayanlar, esnaf, işçi ve çocuklarıyla birlikte spor yapmak isteyen velilerimiz var.

Karate antrenörü Yaşar Ordu; "Düzenlenen bu kursların nihai hedeflerinden biri, karate sporunu her kesime sevdirmek, yaygınlaştırmak, boş zamanları en iyi şekilde değerlendirmek, gençlerimizi kahve köşelerinden kopartıp, başarılı, mücadeleci birer birey olarak onları en iyi şekilde hazırlamak; bilinçli, disiplinli ve sağlıklı nesiller yetiştirme olduğunu ifade etti.

Teşekkür etti
Bize bu imkânı sağlayan ve desteklerini esirgemeyen başta değerli kaymakamımız İdris Akbıyık, belediye başkanımız Murat Kaya, MEM Beşir Nalbant, HEM İrfan Karaçayır, bugünlere gelmemize vesile olan Teknik Direktör Uğur Kobaş, kursiyer, sporcu ve velilerimize teşekkür ederim.’’ dedi. 3 Haziranda Karate Federasyonu kuşak terfi sınavına katılan 10 sporcu bir üst kemere terfi etti. Bu sporcuların gelecek hedefleri arasında, müsabakalara katılarak derece elde etmek, siyah kuşağa ve nihayetinde de hakem, antrenör olarak bu camia içerisinde ilerlemek olduğunu dile getirdi.

Mustafa Hamdullah ERGİN
» Bu Sayfayı Paylaş
Arkadaşına Öner
Google 'da Paylaş
Facebook 'da Paylaş
MySpace 'de Paylaş
Twitter 'da Paylaş
Digg 'de Paylaş
DEL.ICO.US 'da Paylaş


9 Haziran 2012 - 21:47:00 - 2418 günlük
Ekleyen:
Editör

Okuyan: [105996] Yorumlayan: [1] Kategori: [Spor] [Yazdır]

Yorum yap


Yorumlar:  

Yazan: Yaşar ORDU yasarordu@hotmail.com - IP kayıtlı

10.6.2012 - 21:34:00

Desteği ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…

Sayfa: 1


 

2006 - 2014 © Geyve Haber
Web sitemizdeki içeriğin tamamının ya da bir kısmının izinsiz kullanımı yasaktır. Hak ihlali sonucu yasal mercilere başvurulacaktır
En iyi görüntü için 1280 X 1024 ekran çözünürlüğü ve IE8  tavsiye ediyoruz..