Sakarya Valisi Geyve'de

Sakarya Valisi Hüseyin Atak, Geyve Merkez Sağlık Ocağının açılışı için Geyve'ye geldi.
Mustafa Hamdullah ERGİN Mustafa Hamdullah ERGİN


Sakarya Valisi Hüseyin Atak ve AKP Sakarya Milletvekili Şaban Dişli Geyve Merkez sağlık Ocağının açılış kurdelasını keserkenSakarya Valisi Hüseyin Atak kendisine ikram edilen çiçeği alırkenAKP Sakarya Milletvekili Şaban Dişli'ye çiçek sunuluyor

Vali Hüseyin Atak,Geyve Kaymakamı Süleyman Erdoğan'dan bilgi alıyorVali Atak,AKP Geyve İlçe başkanı Murat Kaya'dan bilgi alıyor

HEM in halk oyunları ekibi

saz ekibi
Sunucu Öğretmen İhsan AçılanProtokol Saygı Duruşu ve İstiklal Marşını dinlerken
Sakarya Valisi Hüseyin Atak Sağlık Ocağı Baş Hekimi Mehmet Seçkin'den bilgi alıyorÖmer Dişli
Geyve Kaymakamı Süleyman ErdoğanAKP Sakarya Milletvekili Şaban Dişli 


 


 Halef Selef iki Kaymakam birarada Seyfettin Azizoğlu ve Süleyman ErdoğanGeyve eski Kaymakamı Seyfettin Azizoğlu,Geyve Kaymakamı Süleyman Erdoğan,AKP Sakarya milletvekili Şaban Dişli ve AKP Geyve İlçe Başkanı Murat kaya bir arada


Sağlık Ekibi birarada
Sakarya Valisi Hüseyin Atak,İlçe ve Köy Muhtarlarıyla beraber yaptığı toplantıyı müteakip 13.30.da Geyve Merkez Sağlık Ocağı'nın açılışını yaptı.


Sağlık Ocağının açılışına Sakarya valisi Hüseyin Atak,AKP Sakarya milletvekili Şaban Dişli, Sağlık İl Müdürü Hasan Bektaş,Sağlık İl Müdür Yard. Hızır Dişli,Sağlık Şb.Müd. İbrahim Buldu,Sağlık Şube Müd. 112 Kamil Hamsici,Çevre Sağ. Şb. Müd. Celal Berçin, Yeni kent Dv. Hst. Md. Yrd. Fikri Avcı, Pamukova Beld. Başk. Feridun Turan,İL MEM Müd. Murat Yazıcı,Geyve MEM Müd. Mehmet Doğan,Geyve Beld. Baş. İdris Çakır, A. Fuatpaşa Beld. Başk. Kenan Oran,Daire amirleri,Siyasi parti İlçe Başkanları ve halkın katılımıyla gerçekleşen açılış büyük bir coşku seli halini aldı.


İL Sağlık Md. Dr. Hasan Bektaş "Bu bina Geyve Kaymakamlığı köylere hizmet götürme birliği tarafından yapıldı. Geyve'ye hayırlı olsun"dedi.


Geyve kaymakamı Süleyman Erdoğan "Bu binanın yapımında emeği geçenlere teşekkür ederim. Özellikle benden evvel kaymakamlık yapan Seyfettin Azizoğlu'na hasseten teşekkür ediyorum"dedi.


AKP Sakarya Milletvekili Şaban Dişli "Giden Kaymakamımız Seyfettin Azizoğlu,Geyve'ye gerçekten güzel hizmetler yaptı. Güngören'dede aynı başarıyı göstereceğine inanıyorum. 2000 yılında bizim yaşadığımız krizi şimdi ABD ve Avrupa yaşıyor. Aynı krizi tekrar yaşamamak için Devlet-Millet elele daha çok çalışmalıyız. Bizim gayemiz çalışmaktır"dedi.


Sakarya Valisi Hüseyin Atak "Bu güzel binanın İlçeye hayırlı olmasını dilerim. İlimizde öncelik tanıdığımız eğitim ve sağlıktır. her ikiside insana hizmettir. Bu alanda görev yapan eski Kaymakam Seyfettin Azizoğlu'na ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Amacımız sağlık alanında Sakaryalıları başka illerdeki hastanelere gitmekten kurtarmaktır" dedi.

#