Sahamızda yenildik 1:0

Geyve Bayatspor kendi sahasında oynadığı maçta Yıldırımspora 1:0 yenildi.


Bayatspor: Hamit, İrfan, Rasim, Zafer, Nevzat, Meriç, Burak(İlker)(Süleyman), Hüseyin, Mustafa, Volkan, EmrahYıldırımspor: Hasan,Yasin, Berkan, Onur, Tamer, Fatih(Adil), Sefa, İlkay, Hüsamettin(Tarık), Mikail, Can(Cihat)


Geyve Bayatspor Futbol takımı, amatör süper ligi B gurubundaki ilk maçını kendi sahasında yaptı.Yıldırımspor futbol takımını konuk eden Bayatspor maçını Oğuzhan Şenler, Ersin Ören,S uat Güz hakem üçlüsü yönetti. Bayatspor: Hamit, İrfan, Rasim, Zafer, Nevzat, Meriç, Burak(İlker)(Süleyman), Hüseyin, Mustafa, Volkan, Emrah. Yıldırımspor: Hasan, Yasin, Berkan, Onur, Tamer, Fatih(Adil), Sefa, İlkay, Hüsamettin(Tarık), Mikail, Can(Cihat) tan oluşuyordu. Güzel duyguların sergilendiği seramoniden sonra maçın ilk 20 dakikasında 5 sarı kart kullanan orta hakem O.Şenler maçtaki inisiyatifini kaybetti. Verilmeyen penaltılar, yanlış kararlar maçı izleyen KONUKLARI bile çileden çıkardı.Maçın 90.dakikasında verilen penaltıyı İLKAY ile gole çeviren konuk takım maçtan galip ayrıldı .Maç sorası oluşan haklı tepkiler yöneticilerin olumlu tavırları ile sakinleştirildi. Futbol skor oyunu istediğin kadar iyi oyna,istediğin kadar iyi niyetli ol beceriksiz ve tutarsız bir hakem çıkıyor sahneye senin iyiliklerini alıp götürüyor.YAZIK BU EMEKLERE,YAZIK BU DÖKÜLEN TERLERE,YAZIK BU İYİ NİYETLİ GÜZEL İNSANLARA….İnşallah bir dahaki sefere.


 


 

#

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs