AK Kadınlar Ankara'ya çıkarma yaptı

AK Parti Sakarya İl Kadın üyeleri Anakara’da teşkilat içi eğitim programına katıldı.

Sakarya Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu Ankara dönüşü yaptığı açıklamada:” Sakarya Ak Parti İl ve İlçe Kadın Kolları olarak Genel Merkezimizde düzenlenmiş olan 2 günlük Teşkilat İçi Eğitim Programına katıldık. Her açıdan çok kapsamlı, Teşkilatlanma ve Yerel yönetimler adına çok verimli geçen bir programdı. Biz Sakarya Ak Kadınlar olarak zaten her gün, ertesi gün seçim varmış gibi çalıştık, çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bir derdimiz var, ancak dertli insanlar dertli gönülleri bulur. Bizi Ak Parti çatısı altında toplayan Ülke sevdamız var. Geçmişimiz tarihe damga vuran kadınlarımızla dolu, bizler de aynı çizgide dönemine damga vuracak hz. Aişeler,hz. Haticeler, hz. Fatımalar, Nene Hatunlar gibi mücadelemizi sürdürüyoruz. Kadın Kolları teşkilatımızın tüm kademelerinde bu şuur hakimdir dedi

Başkan Hatipoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü, Bizde görevin ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. Önemli olan tevazu, samimiyet ve liyakat ile görevimizi yerine getirmektir. Göreve geldiğimiz günden bugüne dek bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık, gece gündüz demeden gönüllere dokunmaya çalıştık. Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın ve milletimizin güvenini boşa çıkarmadık, bugünden sonra da hem Reisimizin elini güçlü tutacak hem de milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Kadınlarımız çok özverili, hep dediğimiz gibi "Biz Kadınlar beşik de sallarız, dünyayı da." Kadınlar siyasetin Öznesidir diyen bir Liderin izinde, dün olduğu gibi bugün de sahalardayız. Sakarya Ak Parti Kadın Kolları olarak hergün daha hızlı koşacağız, sorunları çözeceğiz ve hedeflerimize de milletimizin desteğiyle ulaşacağız. Bizim büyük hedeflerimiz var. Şimdiye kadar olduğu gibi yoğun bir çalışma temposu içerisinde olacağız. Bismillah deyip yerel seçim startını verdik ve 2019 yılı Mart ayındaki seçimin zaferini alıncaya kadar çok çalışırsak, birlik ve beraberlik içinde olursak, yolumuza, sayımızı arttırarak, inanarak, azim ve yorulmadan devam edersek Allahın izniyle Sakarya Büyükşehir ve 16 ilçemizi de alacağız. Hedefimizi büyük tutacağız. 

AK Partimiz öyle sıradan bir Parti değildir, Ak Partimiz idealleri olan bir Parti'dir. İçerisinde bulunduğumuz şu süreçte Ülkemizi ekonomik açıdan eleştirmeye ve bir darbe sürecine sokmaya çalışan ciddi güçlerle karşı karşıyayız. Bu güçlere karşı her zaman dik duracağımızı her fırsatta göstermeye çalışıyoruz. Bu noktada milletimiz de aynı 15 Temmuz ruhunda olduğu gibi ekonomik darbe girişimine karşı dimdik ayakta durmaya devam ediyor. Allahın izniyle milletimiz ferasetini ortaya koyacaktır. Böyle bir milletin ferdi olmak AK Parti gibi bir siyasi hareketin çatısı altında bulunmak bizler için büyük bir onur ve gurur. AK Kadınlar yorulmaz Reisini bırakmaz.


İl Kadın Kolları Tanıtım Birim başkanı Esra Gültekin, Bizler Ak Parti çatısı altında ,büyük Ak Parti ailesi adına görev yapıyoruz. Makam ve mevki için değil, hizmet için buralardayız. Herkesi kucaklayarak önümüzdeki yerel seçimlerde yüzümüzün akı ile çıkacaklarını belirtti.

Geyve Haber
#
Ali ARICI Ali ARICI editor

Diğer Politika Haberleri