Murat Kaya'dan Özhaseki'ye destek

Başkan Murat Kaya ekibi ile birlikte özhaseki'ye destek verdi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Partinin Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Geyve’nin eniştesi Mehmet Özhaseki’nin Nallıhan’daki seçim çalışmalarına katıldı.

31 Mart yerel seçimleri öncesi Geyve’de basmadık yer bırakmayan Cumhur ittifakının Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya beraberinde Ak Parti Geyve ilçe başkanı Abdullah Özdemir ve Belediye meclis üyesi adayları ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki ile Nallıhanda bir araya geldi. Nallıhan seçim bürosu açılışına katılan Başkan Kaya ve Özhaseki Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ile esnafları ziyaret edip vatandaşların sorunlarını dinlediler.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın her Ankara ziyaretinde uğradığı ve geçtiğimiz dönemde Geyve için yapılan bir çok yatırımda imzası bulunan eski Çevre ve Şehircilik Bakanı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Özhaseki aynı zamanda Geyvenin de eniştesi.

Cumhur İttifakının Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya; Geyve’mizin eniştesi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki ile Ankara/Nallıhan ilçesinde bir araya geldik. İlçemizin selamlarını ilettik. Kendisine başarılar diliyorum, ifadelerini kullandı.

#baskan #belediye #secim #yerel #
Editör Editör editor

Diğer Politika Haberleri