Alifuatpaşalılar YÜCE ve KAYA'yı bağrına bastı

AK Parti Alifuatpaşa seçim bürosu açıldı.

Alifuatpaşa'da Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışında konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Alifuatpaşa'da, Geyve'de hizmetlerimizi arttıracağız. Murat Kaya ile birlikte güzel işlere imza atacağız. Güney bölgemizin talep ve isteklerini tamamlayacağız. İlçelerimizin de sandıklarda gereken desteği göstereceğine inancım tam. İnşallah 31 Mart seçimleriyle ilçelerimiz, şehrimiz ve ülkemiz yeniden şahlanışa geçecek" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Alifuatpaşa'da Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışına katıldı. Açılışta MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP Geyve İlçe Başkanı Murat Çakmak, teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

 

Coşku ve heyecan

 

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, "Ülkesinin bekası için meydanları dolduran herkese teşekkürlerimi sunuyorum" derken; MHP Geyve İlçe Başkanı Murat Çakmak, "Geyve'de bu coşku ve kalabalığı görünce Geyve'de bu iş bitmiştir diyorum. Daha iyi daha güzel yarınlar için hepinize katılımınız için teşekkür ediyorum" dedi.

 

22 proje

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, "2014 seçimlerinde yine böyle bir kalabalıkla bizi karşıladınız. Güveninize gösterdiniz. Burada size sözler vermiştik, sözlerimizi tuttuk. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ile Geyve'yi imar edeceğiz. Geyve'nin eksiklerini tamamlayacağız. Alifuatpaşa'ya en iyi hizmeti Cumhur İttifakı sunacaktır. 22 projemiz var. Maliyeti 140 milyon lira. Biz bu projeleri Başkan Adayımız Ekrem Yüce'ye güvenerek yapıyoruz. Bu iş dava ve gönül işidir. Memleketimizin bekası için çalışmaya, kapı kapı dolaşmaya devam edeceğiz" dedi.

 

Beka seçimi

 

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, "Geyve Belediye Başkanımız Murat Kaya'ya hizmetleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. Geyva markasını çıkardı. Bundan sonra da güzel hizmetlerde bulunacaktır. Büyükşehir Belediye Başkanımızın destekleriyle daha büyük çalışmalar yapacaktır. Yenikapı'da ülkemizin bekası için kurulan Cumhur İttifakı, girdiği seçimlerden başarıyla ayrıldı. Bu seçim de bir yerel seçim değil, beka seçimidir" dedi.

 

Sandıklar gereken cevabı verecektir

 

Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İlk günden bu yana Sakarya'yı karış karış dolaşıyorum. Alifuatpaşa'da, Geyve'de hizmetlerimizi arttıracağız. Başkanımız Murat Kaya ile birlikte güzel işlere imza atacağız. Güney bölgemizin talep ve isteklerini tamamlayacağım. İlçelerimizin de sandıklarda gereken desteği göstereceğine inancım tam. İnşallah 31 Mart seçimleriyle ilçelerimiz, şehrimiz ve ülkemiz yeniden şahlanışa geçecek" dedi.

 

Şehrimizi imar edeceğiz

 

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Biz hizmete sevdalıyız. Milletimizin derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen bir düstura sahibiz. İnsan kalbinde ne taşıyorsa onu yapar. Bizler kalbimizde Alifuatpaşa'yı, Geyve'yi, Sakarya'yı taşıyoruz. İnşallah hep birlikte şehrimizi imar edeceğiz. Alifuatpaşa'yı kirazın merkezi haline getirmek için çalışacağız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin" dedi.

 

Alifuatpaşa Merkez camisinin yanındaki seçim bürosunun açılışına Sakarya Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Ekrem Yüce, Geyve belediye başkan adayı Murat Kaya, MHP ve AK Parti temsilcileri , belediye encümen aday üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 
 Murat Kaya ve Ekrem Yüce yaptıkları konuşmalarda şunları söylediler: Cenabı Allah nasip eder, sizler de oylarınızla desteklerseniz, en iyi şekilde hizmet edeceğiz.

Alifuatpaşalılar 31 Mart seçimlerinde Murat Kaya ve Ekrem Yüce'yi oylarıyla destekleyeceklerini söyledi.

 

Mehmet AYDOĞAN/Geyve Haber

 

#afpas #secim-buro #ak-aparti
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN editor