Geyve'de Kurban Bayramı

Geyve Kaymakamlığı ve Belediye Başkalığı koordinesinde kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve halkın katılımıyla bayramlaşma yapıldı.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

 

KATILIM ÇOK OLDU
Geyve Şehit Şenol Kamış (Santral) Meydanında yapılan bayramlaşma programına Geyve kaymakamı İlyas Memiş, AK Parti genel başkan yardımcısı Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz, Garnizon komutanı Özgür Tükel, belediye başkanı Murat Kaya, AK parti ilçe başkanı Abdullah Özdemir, MHP ilçe başkanı Murat Çakmak, CHP ilçe başkanı Recep Güner, İYİ Parti ilçe başkanı Yusuf Baran, AK Parti kadın kolları ilçe başkanı Aynur Gökdemir, AK Parti Gençlik kolları başkanı Faruk Koç,Kaymakamlık yazı işleri müdürü Atilla Vardar, İlçe Emniyet müdür vekili Hakan Yesirci, Halk Eğitim Müdürü Mustafa Doğan, İlçe Tarım müdürü Hüseyin Saban, Müftü Rahmi Yiğit, Kızılay Derneği başkanı Recep Tosun, APEK başkanı Sabahattin Karasakal, Muharip Gaziler Derneği başkanı Ekrem Uysal, Muhtarlar Derneği başkanı Abdullah Şenel, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Geyve kaymakamı İlyas Memiş ile belediye başkanı Murat Kaya daire amirleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile tek tek bayramlaşıp sohbet ettiler.

 

KAYMAKAMDAN İYİ DİLEKLER
Geyve kaymakamı İlyas Memiş Kurban Bayramı dolayısıyla şunları söyledi:
Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekteyiz. 
Başta Geyveli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu bayramlara hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.

Programa katılanlar, daha sonra Geyve Jandarma Komutanlığını ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret ettiler. Geyve Jandarma Komutanı Gürkan Sakallı ile İlçe Emniyet Müdür vekili Komiser Hakan Yesirci ev sahipliği yaparak davetlilere tatlı ve çay ikram etti.

MEHMET AYDOĞAN

#geyve #kaymakamlik #belediye #