Başkan Kaya İlçelerde Çalışmalarını Anlatıyor

Geyve Belediye başkanı Murat Kaya, Geyve'de yaptığı çalışmaları diğer ilçelerle de paylaşıyor.
Editör Editör

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ayva ile başlayan süreçte ilçenin yöresel ürünlerinin tanıtılması ve pazarlanması konusunda Geyve’de yaptığı çalışmaları diğer ilçelerle de paylaşıyor.

Kocaali’de gerçekleşen özel toplantıda, ilçenin tarım ürünlerinin pazarlanması konusunda yapılabilecekler konuşuldu.

Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Avni Uçar, ilçenin tarım geleceğinin görüşülmesi için özel bir toplantı düzenledi. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Ticaret Borsası Başkan Adem Sarı, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Nihat Baltaoğlu ve Sakarya Yenihaber Gazetesi imtiyaz sahibi Turan Kalfa; Avni Uçar’ın davetlisi olarak ilçedeki bir balıkçıda bir araya geldi.

Aynı zamanda İyi Parti Kocaali Belediye Meclis üyesi olan Turan Kalfa, Kocaali’nin tarım geleceğinin planlanması ve ürünlerinin pazarlanması konusunda fikir aldı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya da son yıllarda yöresel ürünler konusundaki çalışmalarını ve Geyve Ayvasını dünya markası yapmak için yaptıkları çalışmaları anlattı. Turan Kalfa, düşünce ve uygulamalarını paylaştığı için Belediye Başkanı Kaya’ya ve bu özel görüşmeyi sağladığı için Avni Uçar’a teşekkür etti. Heyet, başta tarım olmak üzere ilimizin meseleleri hakkında uzun süre sohbet etti.

#kocali #tarim