GEYVE'de HIFZISSIHHA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında olağanüstü gündemle toplanarak Koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle son çıkarılan Bakanlık Genelgelerinin İlçemizde uygulanması hususunu görüştü.
Ali ARICI Ali ARICI

 

Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantıya; Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Akçay, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir, İlçe Jandarma Komutan V. J. Kd. Bçvş. Muharrem Tekin, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Merve Kahraman, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Semih Songür, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Müftü V. Veysel Aran, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fatih Bodur, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Şener Tosun, Eczacı Tutkun Gürler, Kızılay İlçe Temsilcisi Mehmet Çakır ve Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel katıldı.

Toplantıda İlçemizde koronavirüs salgını sebebiyle alınan tedbirler, tedbirlerin uygulanması ve İlçemizde özellikle tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere Kaymakamlığımız bünyesinde oluşturulan “Vefa Sosyal Destek Grubu”nun çalışma sistemi görüşüldü

#toplanti #geyve