EROL ERDEM'DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Erol Erdem tedavisinin ardından sağlığına kavuştu ve başka hastaların tedavisinde kullanılması için immün plazma bağışında bulundu.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesinde bağışta bulunan Erdem’i ziyaret eden Geyve Sağlık Müdürü Dr. Merve Kahraman ve sağlık personeli, kendisine çiçek takdim etti. 

Koronavirüs tedavisinin ardından sağlığına kavuşanları gördükçe mutlu olduklarını dile getiren Kahraman, “Hele bir de iyi olduktan sonra plazma bağışında bulunarak şifa arayanlara destek olanları görünce daha çok seviniyoruz. Bağışı için Erol Erdem müdürüme çok teşekkür ederim.” dedi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
Yaklaşık 1,5 ay önce öksürük şikâyetiyle sağlık ocağına başvurduğunu belirten Erdem, burada yapılan tetkikler sonrası Kovid-19 şüphesiyle hastaneye sevk edildim. 
Tedavi süreci sonunda 6 Nisan’da hastaneden çıkıp evimde 14 gün karantinada kaldım. Yapılan tetkiklerde herhangi bir bulguya rastlanmadı ve şu an iyiyim. Sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Diğer hastaların da iyileşebilmesi için Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yapılan tetkikler sonrası plazma bağışında bulundum. İnşallah diğer iyi olan hastalara örnek olur, bu hastalığa yakalananlara şifa olur. İyileşmem için seferber olan Hastahanenin tüm personeline teşekkür ederim.

MEHMET AYDOĞAN

 

#erol #erdem #iyilesti #