HOŞ GELDİN GEYVELİM COM

Geyvelim com yayına başladı.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

Geyveli gazeteci öğretmen Namık Cihan ile Pamukovahalk.com'un sahibi ve Pamukovahalk gazetesinin sahibi İsmail Çetintaş Geyvelim.com haber sitesini yayın hayatına başlattı.

Namık Cihan'ın Merhaba yazısı;

Merhaba, "Geyvelim...”
Yine, yeniden, yeni bir yüz ile ve yılların birikimiyle, en güzeli ve en doğruyu hak eden "Geyvelim.." olan çalışkan insanlarımın hizmetindeyiz.

15 yılımızı verdiğim ve arkama baktığımda utanacak bir iş yaptığımı görmediğim habercilik uğraşımda, yazılı basında ve internet habercilikte, üretken insanların yaşadığı ilçemin tanıtımı ve tarihsel geçmişinin geleceğe aktarımında üzerime düşeni yaptığıma inanıyorum.

İnsanlar doğruları söyleyenleri pek sevmezler, duymak istediklerini söyleyenleri severler. Yaşasın onuncu köy düşüncesi ile bu onurlu günlere geldik.

Çalışkan ve güler yüzlü insanların yaşadığı Geyve İlçeme hizmet eden kurum yöneticilerine, STK Yönetimlerine ve Siyasi Parti Yöneticilerine geçmişte nasıl objektif davrandıysak bundan sonrada destek olundu ise bu devam edecektir.

"Geyvelim..." hizmete layıktır. Evet. geliyoruz dedik ve gelmemize saatler kaldı. Güncel deyim ile; "Gümbür Gümbür " geliyoruz. Geyve’mize yakışan, Profesyonel, dop dolu içeriği, tema rengini Geyve’nin yeşilinden alan, siyah beyazlı renkleri Geyve Sporumuzun formasından alan, beyazını Geyveliler'in tertemiz yüreklerinden alan yep yeni , pırıl pırıl "Geyvelim.com .." haber sitemizle saatler sonra hizmetinizdeyiz.

Siyasi düşünceler insanların kişisel özgürlüğüdür. Fakat bir kişinin özgürlüğünün bittiği yerde diğer kişinin özgürlüğü başlar.

İlçemizin onurlu insanlarının sorunlarının çözümünde görev alan ve korkmadan işlerini yapanların, sonucu ne olursa olsun yanındayız. Ancak sorun çözüyor gibi görünüp, yürekli insanımızı kandırdığını zannedenler "Geyvelim.com." ne pahasına olursa olsun karşınızda olacak.

15 yıllık birikimim ile ben Namık Cihan, yine 15 yıllık haberci birikimi, profesyonel anlamdaki haberciliği, korkusuz kalemi ve yüreği, Geyve de doğup büyüyen, Geyve’den evlenen, ancak babasının görevi nedeni ile Pamukova’ya yerleşen, DHA, AA gibi Ajanslarda Geyve ve Pamukova'nın sesini duyuran, zaman zaman zülfü yare dokunan bölgemizin güçlü habercilerinden İsmail Çetintaş ile İlçemizin yep yeni haber sitesi, Geyvemizin yeni sesi ile sizlere haberlerimizi aktaracağız.

Ne mutlu; bereketli ilçe Geyve de yaşayanlara, "Geyvelim..." diyenlere .
Ömrün sağlıklı, toprağın bereketli, dostluğun sağlam, işlerin kolay olsun "Geyvelim.. "

Namık CİHAN

 

GEYVEHABER ekibi olarak GEYVELİM COM' başarılar diliyoruz. MEHMET AYDOĞAN

#geyvelim #com #yayinda #