YENİ STADIN İHALESİ 25 MAYIS'TA

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

Bugün Başkan Kaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Geyve’ye içerisinde; idari binaları, tenis kortları, basketbol sahası, antreman sahası ve yürüyüş parkurları bulunan, İnciksuyu Mahallesi’nde hayvan pazarı arkasındaki yaklaşık 89 dönüm alana yapılacak olan Yeni Şehir Stadı’nın ihalesinin 25 Mayıs’ta yapılacağının haberini verdi.


Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya : "İlçemize yapılacak olan Yeni Şehir Stadımız 25 Mayıs’ta ihaleye çıkıyor. Hayırlı olsun.. İlçemize bu güzel projeyi kazandıran, gençlere ve spora büyük önem veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ’a gençlerimizin her zaman yanında olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ’na, Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik’e, projenin her aşamasını titizlikle takip eden AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek ’e, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Arif Özsoy ’ya katkılarından dolayı ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

#yeni #stat #mayis #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs