ATALAY'A BÜYÜK COŞKU

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

Geyveli Erol Atalay düzenlediği yemekte GESOB (Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası) başkanlığına aday olduğunu ve yönetim kurulunu açıklayınca, çok sayıdaki katılımcı alkışladı.

Geyve Esnaf Odası Başkanlığı için aday olan Güney Mahallesi Muhtarı Erol Atalay, Saygın tesislerinde düzenlediği yemeğe; ilçe Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel, İlçe Şoförler Odası Başkanı Aykut Yurt, CHP İlçe Başkanı Gürkan Kar, İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Baran, Muhtarlar ve esnaflar katıldı. 

GESO başkan adayı Erol Atalay davetlilere hitaben yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi, Bizleri kırmayıp davetimize katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Aramızdan ayrılan başkanımız Rahmetli İsmail Bulur'a Allah'tan rahmet diliyorum. Geyve Esnaf Odası çalışanlarını başarılılarından ötürü kutluyorum. Birlikte inşallah odamızı daha ilerilere taşıyacağız. Muhtar olarak, siyasetçi olarak 30 yıl halkıma hizmet ettim. Allah nasip eder başkan seçilirsem yönetim kurulu üyelerimiz; Ayşegül İri Yıldırım, Fazlı Öztürk, Hüseyin Gül, Alaattin Şengül, İsmail Ayhan, Feyyaz Çakır, Mehmet Sandıkçı, Kadir Semerci ve İbrahim Akkaya ile beraber  7/24 yine hizmetinizdeyiz. Başarılarımızı daha ileriye taşımak için siz değerli esnaflarımızın desteğini bekliyoruz. Bizleri kırmayıp katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. 

#erol #atalay #aday #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs