Sağlık Ocağı törenle açıldı

Geyve ilçesinde yapımı tamamlanan İlçe Sağlık Ocağı hizmet binası törenle açıldı.Açılış törenine Sakarya Valisi Hüseyin Atak, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yaıcı, Vali Yardımcısı Orhan Alimoğlu, İl Tarım Müdürü Abdurrahman Çakır, İl Sağlık Müdürü Hasan Bektaş, İl Genel Meclis Başkanı Fethi Sarıoğlu, Alifuatpaşa Belediye Başkanı Kenan Oran, Geyve Belediye Başkanı İdris Çakır, AKP Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.


Saygı duruşu ve istiklal marşının söylenmesinden sonra sırasıyla İl Sağlık Müdürü Hasan Bektaş, İl Genel Meclis Başkanı Fethi Sarığlu, Geyve Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Milletvekili Şaban Dişli ve Vali Atak birer konuşma yaptılar.


Protokol üyeleri daha sonra hizmet binasını gezerek bilgi aldılar.


Açılış törenine eski Geyve Kaymakamı Seyfettin Azizoğlu2da katılıp sağlık ocağı çalışanları ile hatıra fotografı çektirdi.Eski Kaymakam Seyfettin Azizoğlu ve ise beraberindekilerle Kültür Merkezine giderek hasret gidererek sohbet ettiler.


 

#

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs