TRAKTÖR SAHİPLERİNE MÜJDE

Geyve Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanı Aykut Yurt:" Müjde, Traktör sahiplerinin aftan faydalanmaları için; 27 Aralık 2021'de ilçemize Traktör Gezici İstasyonunu getirtiyoruz. " dedi.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

Oda Genel sekreteri Bahadır Yurt ise konuyla ilgili şunları söyledi: Daha önce Traktör mobil istasyonun günde 32 araç muayenesi yaptığını biliyorsunuz. 3.gün de gelmesi için girişimlerimiz oldu. Ay içerisinde tüm ilçelere hizmet verdiği için 3. gün gelemiyor ancak TUVTURK Sakarya Müdürümüz 2.teknisyen ile işimizi çözmüş oldu. Şu an günde 64 aracımız muayene hizmeti alıyor.

Traktör muayenesi konusunda vatandaşlardan talep geldi. İvedilikle istişarelerde bulunduk. 27 Aralık 2021'de aynı anda mobil araç muayene hizmeti verirken, Gezici Traktör muayene istasyonu da o gün 64 adet traktör araca muayene hizmeti verecek. Bu Traktör muayenelerinin sıralarını odamızda biz yazacağız. Traktör için muayene yaptıracak üye ve vatandaşlarımızın sıra için Ruhsatları ile odamıza gelmeleri yeterlidir. Amacımız halkımıza hizmet etmektir.

#sofor #esnaf #traktor #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs