MÜSİAD ÜYELERİ GEYVE’DE BULUŞTU

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

 

MÜSİAD ÜYELERİ GEYVE’DE BULUŞTU

Geyveli iş insanı Erdal Gökbayrak, Sakarya MÜSİAD (Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği) başkan ve yönetim kurulu üyelerini Geyve Seyir Tepesinde ağırladı.

Geyve Belediyesi Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Seyir Tepesinde düzenlenen kahvaltı toplantısına Geyveli MÜSİAD yönetim kurulu üyesi Erdal Gökbayrak ev sahipliği yaptı. Toplantıya Geyve Kaymakamı Murat Güven, belediye başkanı Murat Kaya, AK Parti ilçe başkanı Abdullah Özdemir, MÜSİAD Sakarya il başkanı Ali Filizfidanoğlu, sektör kurulu ve yönetim kurulu üyeleri, APEK başkanı Sebahattin Karasakal ile Geyveli iş insanları katıldı.

Geyve Kaymakamı Murat Güven yaptığı konuşmada Geyve’de görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti.

 

SİMİT SATMAMIŞ OLAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPAMAZ

Belediye başkanı Murat Kaya Geyve’yi tanıtan konuşmasında özetle şunları söyledi: Kıymetli misafirler, Türkiye’de ve dünyada ayvanın başkenti olan Geyve’mize hoş geldiniz. Öncelikle şunu belirteyim ki esnaflık yapmamış, sokaklarda simit satmamış olan kişi, belediye başkanlığını da yapamaz. Ben esnaf olduğum için bu işi gayet iyi biliyorum.Geyve meyvecilik ve sebzecilikte en bereketli topraklara sahip bir ilçedir. 65 köyden 40 tanesi geçimini tarımla sağlar. Bu köylere sulama göletleri yaptık. Sadece bayanların çalıştığı üç tane yöresel ürünlerin satıldığı dinlenme tesisleri oluşturduk. Tüm ülkeye yapılan güzel hizmetler gibi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde; milletvekilimiz Sayın Şaban Dişli'nın ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce'nin destekleriyle Geyve^ye güzel hizmetler yaptık. Sakarya'mızın güzide iş adamları Geyve'nin ekonomisine katkı sağlayacak, bacasız ve atıksız iş yeri açmak isterseniz, bizler size her konuda yardımcı oluruz. Bu organizeyi düzenleyen Erdal Gökbayrak arkadaşıma ve davetimize icap eden sizlere teşekkür eder, iş hayatınızda başarılar dilerim.

 

TEŞEKKÜR

MÜSİAD Sakarya il başkanı Ali Filizfidanoğlu: "Bizleri Geyve'ye davet eden Erdal Bey arkadaşımıza, yakın ilgi gösteren Kaymakam Bey'e ve belediye başkanımıza teşekkür ederiz." dedi.

Erdal Gökbayrak, davete icabet eden katılımcılara teşekkür etti. Çay sohbeti sırasında katılımcılar kendilerini tanıttılar. Toplu fotoğraf çekimiyle toplantı sona erdi.. MÜSİAD başkan ve üyeleri Kaymakam Güven'i ve belediye başkanı Kaya'yı makamında ziyaret ettiler.

#musiad #geyve #toplandi #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs