ADAPAZARI AK PARTİ DEDİ

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

AK Parti Sakarya milletvekili adayları Murat Kaya, Akif Adnan Dizer ve Rahmi Can Şeşen bir kez daha Adapazarı’nda vatandaşlarla buluştu.

Adım Adım Adapazarı

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları, belediye başkanları ve teşkilatlarla birlikte saha çalışmalarına hızla devam ediyor. Adapazarı seçim programları kapsamında AK Parti milletvekili adayları Murat Kaya, Akif Adnan Dizer ve Rahmi Can Şeşen, esnaf, gençlik ve mahalle buluşmaları gerçekleştirdi.

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nda buluşan adayların seçim programları kapsamında, şehir merkezindeki iş hanı ve pasajlar, Hızırtepe Cevat Ayhan Caddesi, Şirinevler, TEK Yokuşu, Orman Park, Çeşme Meydanı, Tozlu ve Ağa Camii civarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelindi; Gençlerle buluşma gerçekleştirildi, Kışla, Küçükhataplı, Büyükhataplı ve Karakamış mahallelerinde vatandaşlarla buluşuldu ve Hızırtepe’de Mahalle Mitingi gerçekleştirildi. Adaylara Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ederken; AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan ve Milletvekili Adayı Kürşat Kılıç, Hızırtepe Mahalle Mitingine katıldı.

 

Tever: “Her Alanda Tam Bağımsız Türkiye İçin”

Hızırtepe Mahalle Mitinginde konuşan AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “ 14 Mayıs’ta yapılacak seçim; coğrafyamızın seçimidir, her alanda tam bağımsız Türkiye’nin seçimidir. Bu seçim, Türkiye’de yaşayan evlatlarımızın; “Biz, ay yıldızlı bayrağın ve Türkiye Yüzyılı’nın evlatlarıyız” diye meydan okuyacağı bir seçimdir. Bizleri bağrına basan, dua ve desteklerini esirgemeyen tüm Hızırtepe mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Murat Kaya: “Türkiye Yüzyılı Başlıyor”

Adapazarı programlarını değerlendiren Milletvekili Adayı Murat Kaya, “İnşallah 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı şafağını beraberce başlatacak; huzuru, kardeşliği, barışı, güveni, şehirleri, hayatı ve mutluluğu beraberce inşa edeceğiz.” diye konuştu.

 

Dizer: “Adapazarı Davasına Sahip Çıkıyor”

Adapazarı programlarının çok bereketli geçtiğini vurgulayan Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, “Çocukluk hikâyem, bugünüm ve yarınım Adapazarı’mızda çok özel bir gün geçirdik. Daha çok işimiz var. Her bir hemşehrimiz gönlünde yer açtı bize. Onları asla mahcup etmeyeceğiz. Biz biliyoruz ki Adapazarı liderine ve davasına her zaman sahip çıktı, yine doğru zamanda doğru adamdan yana olacağından şüphemiz yok. Hepsinden Allah razı olsun. Çok çalışmaya devam” dedi.

Şeşen: “Gençler AK Parti Diyor”

Adapazarı programları kapsamında her fırsatta gençlerle bir araya geldiklerini vurgulayan Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen ise “Gençlerimize en büyük değeri veren Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Türkiye Yüzyılı vizyonunu her fırsatta genç arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Şükürler olsun, genç arkadaşlarımız doğrusu AK Parti diyor. Sakarya’mızdan güçlü bir ses vermek için 14 Mayıs’ta zafer kazanmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Işıksu: “Aşkla Çalışmaya Devam”

Programlarla ilgili düşüncelerini paylaşan Başkan Mutlu Işıksu, “AK Parti Sakarya Milletvekili Adaylarımız Murat Kaya, Akif Adnan Dizer ve Rahmi Can Şeşen ile birlikte mahalle mahalle, sokak sokak dolaştık, hemşehrilerimizle kucaklaştık. Teveccühlerini, dua ve desteklerini ileten kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’miz için aşkla çalışmayı sürdürüyoruz. 14 Mayıs’ta inşaallah yeni bir zafer daha kazanarak milletimizi daha nice eserlerle buluşturmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. (Kaynak Geyve Medya)

1 | 23

#ak #parti #sakarya #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs