![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/5/h-19758-1-1234229523.jpg&width=1000)
GEYVE ANADOLU LİSESİ’NDE YKS DENEMELERİNE DEVAM
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
Geyve Anadolu Lisesi Müdürlüğü, 12.sınıf öğrencilerini YKS’ye hazırlamak için deneme sınavları yapmaya devam ediyor.
Okul müdürü Ahmet Akkuş konuyla ilgili şunları söyledi: Öğretmen arkadaşlarımız, öğrencilerimizi 18 Haziran’da yapılacak olan YKS’ye hazırlamak için her türlü çalışmayı yıl boyunca yaptılar. Deneme sınavları yapmaya devam ediyoruz. Amacımız onlara, istedikleri fakülteleri kazandırmaktır. Öğrencilerime başarılar diliyorum.
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/5/h-19758-0-1234199523.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/5/h-19758-2-1234259523.jpg&width=1000)