.

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

28. Dönem milletvekili seçimlerinde AK Parti Sakarya Milletvekili seçilen Murat Kaya Başkent Ankara’ya giderek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kaydını yaptırdı.

28. Dönem milletvekili seçimleri sonrası AK Parti Sakarya Milletvekili seçilen Murat Kaya Başkent Ankara’ya giderek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kaydını yaptırdı.

Kaya’yı mecliste Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, Geyve Belediye Meclis üyesi Nihat Baltaoğlu, iş insanı Bülent Kaya ve Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi ve Haberlisin.com Genel Yayın Yönetmeni Güven Hasbaş yalnız bırakmadı.

Meclis çalışanları ve gazetecilere ikram

 

TBMM’de kaydını yaptıran Murat Kaya meclis çalışanları ve gazetecilere Ayvalı Türk Kahvesi hediye etti.

Milletvekili Murat Kaya yaptığı açıklamada : ” İstanbul’un Fethi’nin yıldönümü olan bu kutlu günde, 28. dönem Milletvekilliği için Gazi Meclisimize kaydımızı yaptırdık. Rabbim ülkemiz ve memleketimiz için hayırlı işler yapmayı nasip etsin. TürkiyeYüzyılı kutlu olsun. Büyük Türkiye zaferimiz hayırlı olsun. ” ifadelerini kullandı. (Geyve Medya)

#murat #kaya #ankara #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs