![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/9/h-19974-0-2325238923.jpg&width=1000)
KUR'AN KURSLARI AÇILIYOR
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
Geyve Müftüsü Murat Okuyar: "Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Kuran Kursları 18 Eylül 2023 Pazartesi günü açılıyor." dedi.
Geyve müftüsü Okuyar konuyla ilgili şunları söyledi: 4-6 Yaş Kuran Kurslarında 11 Eylül'den itibaren bir hafta uyum eğitimi olacak. Geyve ilçemizde eğitime devam eden kurslarımıza ilave olarak 2023-2024 eğitim-öğretim döneminde Merkez Kur'an Kursu (Tarhan Camii altında) Nuruosmaniye Kur'an Kursu ve Kızılkaya Kur'an Kursu'nda 4-6 Yaş eğitimine başlanacaktır. Bu kurslarımıza kayıtlar devam etmektedir. Ayrıca Fatih Cami müştemilatında Fatih Kur'an Kursu yetişkin öğrenciler için hizmete açılacaktır.''
Eylül ayı içerisinde de Yatılı Hafızlık Kız Kur'an Kursu ve 6 sınıflı tam gün eğitim verecek 4-6 yaş Kur'an Kursu'nun temellerinin atılacak. Yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlara vesile olmasının niyazıyla bütün öğrenci ve öğretmenlere başarılar dilerim.
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/9/h-19974-1-2325308923.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/9/h-19974-2-2325368923.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/9/h-19974-3-2325418923.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/9/h-19974-4-2325448923.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/9/h-19974-5-2325488923.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2023/9/h-19974-6-2325538923.jpg&width=1000)