![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/3/h-20286-0-105342324.jpg&width=1000)
TECRÜBE IŞIK GİBİDİR
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
Geyve Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmenleri Nurdan Tekin Şimşek ile Şule Yüksel Öztürk, Yabancı Dil sınıfına Sosyal Sorululuk projesi düzenlediler.
Bu kapsamda emekli öğretmenler Ahmet Akkuş ile Mehmet Aydoğan öğrencilerle; mesleki ve hayat tecrübelerini paylaştılar, okumanın, edepli olmanın önemini anlattılar. Tecrübe, ışık gibidir, ufkumuzu aydınlatır. Öğrenciler, sohbet havası içinde geçen buluşmadan memnun kaldı. Okul müdürü Ferhat Ersin, katılımcılara teşekkür etti.
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/3/h-20286-0-105342324.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/3/h-20286-1-105402324.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/3/h-20286-2-105442324.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/3/h-20286-3-105502324.jpg&width=1000)