GEYVE BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

 Geyve Belediyesi, Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı, bayramın 1. günü belediye binası önünde geniş bir katılım ile gerçekleşti. Başkan Selçuk Yıldız ve ekibi; Geyve Kaymakamlığının İmam Hatip Lisesinde düzenlediği bayramlaşma programına katıldı. İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ile bayramlaşıldı. Başkan Yıldız, meydanda vatandaşlarla bayramlaştı.

Tüm konukları karşılayan ve bayramlarını tebrik eden Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız, “İlk olarak 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayına, ardından Kadir Gecesine ve akabinde Ramazan Bayramına ulaştıran Rabbimize şükürler olsun” dedi.

HAYIRLI BAYRAMLAR
Başkan Selçuk Yıldız, “Ramazan Bayramımızın tüm İslam Âlemine mübarek olmasını diliyor; birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin daha da pekişmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Sevdiklerimizle birlikte mutluluk dolu anılarımızın çoğalarak arttığı, sağlık ve huzur dolu nice Bayramlara inşallah. Bayramımız mübarek olsun” dedi.

‘ÇOK ÇALIŞACAĞIZ’
Başkan Selçuk Yıldız, “Bizim kıymetli vatandaşlarımıza sözümüz var. Biz çok çalışacağız ve bu sözü değerli mesai arkadaşlarım ile birlikte omuz omuza, el ele, gönül gönüle çalışarak tutacağız. Çok değerli, güzel bir ilçede yaşıyoruz. Biz Geyve’nin değerini, Geyve insanının kıymetini biliyoruz. Amacımız bu ilçeye ve insanına hak ettikleri hizmetleri kazandırmak” dedi.

YOĞUN KATILIM
Belediye binası önünde yoğun katılım ile gerçekleşen bayramlaşma programına; Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanlığı Geyve İlçe sorumlusu Bayram Budak, Yeniden Refah Partisi Geyve İlçe Başkanı Memduh Sakarya, CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Gürkan Kar, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, muhtarlar, vatandaşlar ve belediye personeli katıldı.
 

#geyve #belediye #bayram #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs