KARAMAN MÜDÜR OLARAK ATANDI

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

Geyve Elvan Bey Anadolu Lisesine, Muhammet Karaman müdür olarak atandı.

Muhammet Karaman, 1981 yılında Ordu ilinde doğdu. İlkokulu Ordu Atatürk İlkokulunda okudu. Ortaokul ve liseyi Ordu İmam Hatip Lisesinde bitirdikten sonra 1999 yılında öğrenime başladığı Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu.

2004 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı personeli olarak Ordu ili Kabadüz ilçesi Harami köyü Oluklu Mahallesi Camii imam-hatibi olarak başladı. 2007-2011 yılları arasında Sakarya ili Karapürçek ilçesi Yazılıgürgen Camiinde görev yaptı. Aynı yıllar arasında Kayseri’de kısa dönem er olarak vatani görevini tamamladı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde tezsiz yüksek lisans yaptı. Katıldığı KPSS sınavı sonucu Kocaeli ili Kandıra ilçesi Kefken Şehit Oğuz Kır İlköğretim Okulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliğine atandı. 2014 yılında Sakarya ili Sapanca ilçesi Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinde görev yaparken alan değişikliği yaparak Sapanca İmam Hatip Lisesinde İHL Meslek Dersi öğretmeni oldu. 2016 yılında bakanlığımız tarafından açılan müdür yardımcılığı sınavında başarılı olarak Sapanca İmam Hatip Ortaokulunda müdür yardımcılığı görevine başladı. 2018 yılında katılmış olduğu görevde yükselme sınavı sonucu şube müdürlüğü görevine atanmış olup 18 ay süreyle Ilgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yaptı. Ailesinin sağlık nedenleri dolayısıyla bu görevinden ayrılmak zorunda kalan Karaman 2021 yılında yapılan MEB yönetici atama sınavında başarılı olarak eylül ayında çıkan kararname ile Geyve Elvanbey Anadolu Lisesine Okul Müdürü olarak atandı.

Karaman görev yaptığı bu süre zarfında aynı zamanda çeşitli sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına da aktif olarak katılmış ve yöneticilik görevlerinde de bulunmuştur.

Geyve Elvanbey Anadolu Lisesi Müdürü Muhammet Karaman, evli olup üç çocuk babasıdır.

 

#karaman #elvan-bey #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs