GEYVE’DE İSTİKLAL MARŞI COŞKUSU

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

GEYVE’DE İSTİKLAL MARŞI COŞKUSU

Geyve Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesinin hazırladığı; 12 Mart İstiklal Marşının kabulünün 102.yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı çok beğenildi.

Geyve Öğretmenevinde düzenlenen programa; İlçe Kaymakamı Murat Güven, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, daire amirleri, okul müdürleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Geyve Anadolu Lisesi müdürü Erol Erdem ve öğretmenler ev sahipliği yaptılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra Öğretmen Erdem Yağcı, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Mehmet Akif Ersoy’un hayatını anlatan video izlendi. Öğrencilerin sunduğu İstiklal Marşı oratoryosu, Erdem Ersin ve Furkan Konuk’un okuduğu şiirler çok beğenildi. Teknik masada oturan Öğretmen Mehmet Emin Erdoğan ile sunucu Aslıhan Pirentepe görevlerini başarıyla yaptılar. Aile fotoğrafı çekimiyle program sona erdi.

#ihl #istiklal #marsi #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs