Murat Kaya: “14 Mayıs’ta zafer kazanacağız”

KAYA’DAN 3 MAHALLE BULUŞMASI
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya Taşlık, Çerçiler ve Çelebiler mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarının eşlik ettiği programlarda vatandaşların Kaya’ya ilgisi yoğundu.

“DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN”

Programlarda konuşan Milletvekili Adayı Kaya, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, tüm dünyanın yapamaz dedikleri o kadar çok eser hayata geçti ki bugün Türkiye bambaşka bir konuma geldi. Halka hizmet, Hakka hizmettir düsturuyla gece gündüz demeden yılmadan yorulmadan her zaman daha güçlü bir Türkiye için çalıştık. 14 Mayıs’ta yeni bir zafer kazanarak ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için daha çok çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. (Geyve Medya)

#akp #zafer #kazanacak #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs