![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/1/h-20225-0-1848128124.jpg&width=1000)
SELÇUK YILDIZ BELEDİYECİLİK TECRÜBESİNİ HALKA SUNMAK İSTİYOR
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
Ak Parti Geyve Belediye Başkan Aday Adayı Selçuk Yıldız, adaylıkların açıklanmasına kısa bir süre kala bir video yayınladı:
Yıllardır siyasetin içinde olan Selçuk Yıldız, 12 yılda belediyecilik yaptığını belirterek, Oluşan tecrübelerini ilçesinin hizmetine adamak istediğini belirtti. Allah nasip eder, halkımız da teveccüh gösterirse ilçeme hizmet etmeye hazırım.
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/1/h-20225-1-18561028124.jpg&width=1000)