GEYVE BELEDİYE BAŞKANI ATALAY GENÇLERLE BULUŞTU

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

Geyve belediye başkanı Metin Atalay, Gençlik ve Spor Bakanlığı KYGM (Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün) düzenlediği Kış Kamplarının psikoloji kampı için 54 ilden gelen 140 öğrenci ile kahvaltı programında buluştu.

KYGM tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen kış kampları, bu yıl on beş farklı temayla on beş farklı ilde gerçekleştiriliyor.

30 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek kamplarda farklı şehirlerde öğrenim gören öğrenciler, ilgilerini çeken temalarla ilgili pek çok değerli isimle bir araya geliyor. Kamp süresince gençler, bulundukları şehrin tarihi ve kültürel mekânlarını görme fırsatını da buluyor.

On beş farklı il, on beş farklı temanın Akıllı Tarım ve Çevre Kampı Sakarya’da gerçekleşiyor. Bu kampa katılan öğrenciler, çevre ilçeleri gezdikten sonra Geyve Belediyesini ziyaret ettiler. Başkan Metin Atalay, gençleri Yöresel Ürünler Merkezinde ağırladı.Güncel konularda sohbet ettiler. Gençler Geyve gezisinden memnun kaldılar.

 

#baskan #gencler #bulustu #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs