TAHSİN DİŞLİ'DEN DUYURU

.
Mehmet AYDOĞAN Mehmet AYDOĞAN

AK Parti'den Geyve belediye başkanlığı aday adayı olan Hasan Tahsin Dişli:" Değerli hemşerilerim; AK Partimize gönül vermiş ve kuruluşundan bugüne mücadele etmiş biri olarak, başlamış olduğumuz Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecimiz sona ermiştir. 

Genel Merkezimizce Geyve Belediye Başkan Adayı olarak yola devam kararı Sayın Metin Atalay başkanımıza tevdi edilmiştir. Başkanımızı ve tüm ilçe belediye başkan adaylarımızı kutluyorum.

Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve teşkilatlarımızın her zaman yanında olduğumu ıfade etmek istiyorum.

Aday adaylığı sürecimde desteklerini esirgemeyen başta ailem olmak üzere , dostlarıma, abilerime, kardeşlerime ve çok kıymetli hemşehrilerimize, Genel başkan yardımcımza, milletvekillerimize, İl ve İlçe başkanlarımıza, Geyve Teşkilatımızın tüm kademelerindeki dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Kazanan Geyvem olsun. Hayırlı, uğurlu olsun.

#tahsin #disli #tebrik #

GENEL BİLGİLER

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve Otobüs Saatleri

Geyve - Adapazarı, Adapazrı Geyve Otobüs sefer tarifesi. Geyve otobüsü kaçta kalkıyor? Adapazarından son Geyve Otobüsü, Sefer tarifesi, geyve koop otobüs