![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/3/h-20334-0-14303323324.jpg&width=1000)
Sandık Başkanlarına Eğitim Verildi
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
Geyve İlçesinde, 31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan "Mahalli İdareler Seçimi" n de görev alacak Sandık Kurulu Başkanlarına eğitim verildi.
Sandık Başkanlarına " Seçim Eğitim Programı " eğitimini İlçe Seçim Müdürü Mesut Gencer verdi. İlçe eğitimi "Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi " Salonunda verildi.
İlçe Seçim Müdürü Mesut Gencer' in açıklamalarına göre; Geyve İlçesinde 38.890 seçmen bulunmakta. Mahalli İdareler Seçimi için de 158 + 1 Sandık hazırlandı.
Namık Cihan
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/3/h-20334-1-14303923324.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/3/h-20334-2-14304323324.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/3/h-20334-3-14304823324.jpg&width=1000)