![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/5/h-20476-1-842731524.jpg&width=1000)
GEYVE İHL’de MEZUNİYET TÖRENİ
![Mehmet AYDOĞAN](https://www.geyvehaber.com//avatars/mehmetaydogan.png)
Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi, son sınıf öğrencileri mezun olma sevinciyle kep attılar.
Okul müdürü Erol Erdem: “2023-2024 öğretim yılında 12.sınıftan mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında sağlık ve başarılar diliyor, imam hatipli olarak yaşamalarını tavsiye ediyorum.” dedi.
Öğrenciler, öğretmenleriyle beraber hatıra fotoğrafı çektirerek vedalaştılar.
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/5/h-20476-0-842431524.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/5/h-20476-2-843231524.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/5/h-20476-3-843831524.jpg&width=1000)
![](https://www.geyvehaber.com/foto.asp?path=haberresim/2024/5/h-20476-5-844731524.jpg&width=1000)